درباره اطلس کمپرسور

درباره ی اطلس کمپرسورایرانیان

شرکت اطلس کمپرسور ایرانیان در سال 96 با هدف ارائه خدماتی متفاوت در زمینه تجهیزات هوای فشرده شروع به کار کرد. در خصوص توان ارائه خدمات فنی و مهندسی شامل تعمیر ، اورهال و تامین قطعات یدکی کلیه کمپرسورهای هوا و تجهیزات جانبی آن، بدینوسیله باستحضار میرساند این شرکت آمادگی خود را جهت ارائه سرویس های مذکور بهمراه متخصصین این صنعت اعلام می دارد. تجهیزات جانبی کمپرسورهای هوای فشرده شامل درایر (جذبی و تبریدی)، مخزن ، میکرو فیلتر ها و تله آبگیر همگی توسط ما قابل تامین است. در رابطه با کیت های تعمیراتی کمپرسور شامل کیت آنلودر، کیت MPV، کیت شیر ترموستات ، همچنین فیلتراسیون ( فیلتر هوا و روغن و سپراتور ) و روغن کمپرسور برند های معتبر ایرانی و خارجی قابل تامین هستند.
زمینه فعالیتهای بالا با برندهای اطلس کوپکو، اینگرسولرند، کامپ ایر ، آلوپ و کمپرسورهای مونتاژ شرکت های داخلی نیز می باشد. دسته ی دیگر قطعات صنعتی قابل تامین انواع فیلترهای صنعتی ( شامل فیلتر هوا و روغن ) است . لذا درصورت نیاز به خدمات مذکور با ما تماس حاصل فرمائید.

درباره ما

شرکت اطلس کمپرسور ایرانیان با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه تجهیزات هوای فشرده برای مشاهده کلیک کنید از قبیل: تعمیر ، اورهال و تامین قطعات یدکی کلیه کمپرسورهای هوا، نیتروژن و اکسیژن سازها و تجهیزات جانبی آن برای مشاهده کلیک کنید، در حال فعالیت می باشد.

لازم به ذکر است تجهیزات جانبی کمپرسورهای هوای فشرده شامل: درایر(جذبی و تبریدی)،برای مشاهده کلیک کنید مخزن برای مشاهده کلیک کنیدو تله آبگیر می باشد و در رابطه با کیت های تعمیراتیبرای مشاهده کلیک کنید کمپرسور شامل کیت آنلودر، کیت MPV، کیت شیر ترموستات، همچنین فیلتراسیون( برای مشاهده کلیک کنیدفیلتر هوا و روغن و سپراتور و میکرو فیلتر ها و استرینرها و فیلترهای هیدرولیکروغن کمپرسور برای مشاهده کلیک کنید; با تجربه ۲۰ ساله در این زمینه آماده خدمت رسانی می باشیم.

زمینه فعالیتهای فوق با برندهای AtlasCopco، Ingersoll Rand، CompAir ، Gardner Denver، ALUP,HYDAC, PARKER, Vickers, Domnick Hunter, OMEGA Air, ZANDER, MANN-Hummel, Fleetgaurd, Donaldson, Ultrafilter و کمپرسورهای مونتاژ شرکت های داخلی می باشد.

صنایعی که ما با آنها کار می­ کنیم : نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاه ها، فولاد ، سیمان، نساجی، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و ....

برای ارتباط با ما میتوانید از روش های زیر اقدام کنید

مشهد ، بزرگراه آسیایی ، بین آزادی 91 و 93 ، سعادت 4 ، پلاک 4.

051-36672525

info@aci724.com