درباره ما

شرکت اطلس کمپرسور ایرانیان با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه تجهیزات هوای فشرده برای مشاهده کلیک کنید از قبیل: تعمیر ، اورهال و تامین قطعات یدکی کلیه کمپرسورهای هوا، نیتروژن و اکسیژن سازها و تجهیزات جانبی آن برای مشاهده کلیک کنید، در حال فعالیت می باشد.

لازم به ذکر است تجهیزات جانبی کمپرسورهای هوای فشرده شامل: درایر(جذبی و تبریدی)،برای مشاهده کلیک کنید مخزن برای مشاهده کلیک کنیدو تله آبگیر می باشد و در رابطه با کیت های تعمیراتیبرای مشاهده کلیک کنید کمپرسور شامل کیت آنلودر، کیت MPV، کیت شیر ترموستات، همچنین فیلتراسیون( برای مشاهده کلیک کنیدفیلتر هوا و روغن و سپراتور و میکرو فیلتر ها و استرینرها و فیلترهای هیدرولیکروغن کمپرسور برای مشاهده کلیک کنید; با تجربه ۲۰ ساله در این زمینه آماده خدمت رسانی می باشیم.

زمینه فعالیتهای فوق با برندهای AtlasCopco، Ingersoll Rand، CompAir ، Gardner Denver، ALUP,HYDAC, PARKER, Vickers, Domnick Hunter, OMEGA Air, ZANDER, MANN-Hummel, Fleetgaurd, Donaldson, Ultrafilter و کمپرسورهای مونتاژ شرکت های داخلی می باشد.

صنایعی که ما با آنها کار می­ کنیم : نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاه ها، فولاد ، سیمان، نساجی، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و ....

برای ارتباط با ما میتوانید از روش های زیر اقدام کنید

مشهد ، بزرگراه آسیایی ، بین آزادی 91 و 93 ، سعادت 4 ، پلاک 4.

051-36672525

info@aci724.com